PSONI Koło w Mikołowie od 1993 r. prowadzi działalność rehabilitacyjną, terapeutyczną i medyczną na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. W skład naszego Koła wchodzą placówki: Warsztaty Terapii Zajęciowej, Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno-Wychowawczy oraz Projekt Rehabilitacja 25 plus finansowany ze środków PFRON, Gmin Powiatu Mikołowskiego oraz ze Starostwa Powiatu Mikołowskiego. Łącznie we wszystkich placówkach, codziennie prowadzimy zajęcia dla 92 osób w wieku od 3 do 55 lat.

Nasze Stowarzyszenie posiada obecnie 3 busy, jednakże z roku na rok przybywa nam podopiecznych. Zakup nowych busów jest konieczny ponieważ nasze pojazdy są już mocno wyeksploatowane i mogą ulec awarii w każdej chwili. Koszt zakupu takich busów przerasta nasze możliwości finansowe. Każda złotówka się liczy, serdecznie prosimy o Wasze wsparcie.
WARTO POMAGAĆ ❤️

Skip to content